O Nas

/

Poznaj naszą firmę

BLACH MAR

Garaże blaszane, wiaty i schowki, hale magazynowe

Firma Blach Mar zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych. Naszymi wiodącymi produktami są: garaże blaszane, schowki budowlane oraz hale magazynowe. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, co mogą potwierdzić tysiące zadowolonych klientów oraz:

Marka Blach Mar staje się coraz bardziej rozpoznawana i jest symbolem solidnych konstrukcji, które są konkurencyjne zarówno jakościowo, jak i cenowo. Staramy się sprostać wymaganiom, każdego klienta nie zawyżając przy tym cen i nie używając gorszej jakości produktów.

Wieloletnie doświadczenie w branży

Będąc wieloletnim producentem garaży blaszanych, schowków budowlanych i hal magazynowych wyspecjalizowaliśmy się, w wykonywaniu produktów dedykowanych, skrojonych na miarę i potrzebę klienta.
Nie zapominamy przy tym, nigdy o estetyce wykonania, funkcjonalności obiektów a także ich odporności na szkodliwe czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Fachowe doradztwo i profesjonalne wykonanie

Proponujemy również fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego produktu, poparte wieloletnim doświadczeniem.

Na stronie zawarliśmy ważne informacje na temat firmy, oferowanych przez nas produktów, dostępnej palety kolorów, zrealizowanych projektów, kontaktu z nami oraz część, którą szczególnie polecamy osobom, które po raz pierwszy kupują garaż blaszany – FAQ.

Zapraszamy do współpracy

Liczmy na to, że wiadomości te, okażą się dla Państwa cenne i pomogą podjąć decyzje w wyborze odpowiedniego produktu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami – dane kontaktowe zawarte w
zakładce kontakt.

Wyceń swój garaż

Zapraszamy do skorzystania z naszego formularza wyceny. Po wypełnieniu formularza jesteśmy w stanie bardzo szczegółowo wycenić garaż oraz określić się pod względem terminu wykonania i montażu, dlatego bardzo prosimy o wypełnienie możliwie jak najwięcej pól.

Zobacz nasze aukcje na OLX

Zobacz nasze oferty wystawione w serwisie OLX